Jak působí červené kozačky


Už jste někdy přemýšleli, z čeho jsou muži vzrušení a po čem touží? Určitě to nebude žena, která o sebe alespoň trochu nedbá a nestará se o sebe. Tím nemyslím to, že nikdy nemůžete být neupravená. Každý má někdy chvilky, kdy se cítí špatně, nebo je nemocný a na nějaké upravování a dbaní sebe sama není ani čas, ani nálada. Muž by vás měl vidět někdy i v rozpuštěných mastných vlasech a v teplákách. Pokud vás doopravdy miluje, bude vaše „chvilky“ chápat. Nesmí to ale být pořád. Já se například ráda maluji a fintím poslední dobou docela často. A má to svůj důvod. Na základní a střední škole jsem totiž měla docela hodně nízké sebevědomí.

sexy

A víte, co mi sebevědomí zvedá? Právě šminky a to, když jsem nalíčená. Cítím se tak o hodně lépe a i v práci potom podávám lepší výkony. A co více – namalovaná žena muže přitahuje. Každá žena má svůj vlastní styl líčení a oblékání se. A tak to je v pořádku. Zrovna nedávno jsem si objednala staré oblečení, protože to staré už stálo za starou bačkoru a bylo špinavé. Prostě jsem se chtěla cítit o hodně lépe. A k mému aktuálnímu oblečení se dokonale hodí červené kozačky, které podtrhnout celý outfit a udělají mě ještě svůdnější a krásnější. A přesně o tomhle to je. Umět kombinovat oblečení, vybrat si boty, které se vám budou líbit.

sexy

A věřte mi, že pokud si chystáte vzít i ty červené kozačky, budete svůdná a pro muže nepřehlédnutelná. S nimi doslova zazáříte a zviditelníte sama sebe v tom dobrém smyslu. Nemusíte se bát experimentovat. Žádný učený z nebe nespadl a všichni se jednou něco nového učili. A pokud módě a svůdným taktikám nerozumíte, můžete se zeptat někoho, kdo se v tom vyzná lépe, než vy (třeba nějaký stylista). Musíte si věřit a všechno bude dobré, to si pamatujte. A svůdné taktiky s červenými kozačkami se naučíte levou zadní.