Kalhoty pro profesionály i vášnivé hobbíky

Cítit se pohodlně při sportovních aktivitách je základem všeho. Obzvláště to platí při běžkování, při kterém nejen sportujete, ale i objevujete krásy hor a lesů. Dávnou jsou pryč doby, kdy byl člověk doslova narvaný v několika vrstvách podvlékaček a šusťáků. Naštěstí doba pokročila a s tím i oblečení na zimní sporty. Není už potřeba mít na sobě oblečení, které nebylo ani funkční ani pohodlné.
Kalhoty na běžky C-store vám nabídnou všechno, co si od pohodlí a flexibility při vykonávání fyzické aktivity v zimě představujete. Ať už jste profesionální sportovec nebo jen příležitostný milovník běžek, můžete si dopřát komfortu, který nabízí špičkové běžecké oblečení.Běžkařská sezóna se blíží
V průběhu let bylo inovativní lyžařské oblečení značky CRAFT spojeno s řadou trofejí z náročného světa běžeckého lyžování. Prošlo dlouhou cestou vylepšení, tak aby vyhovovalo nejnáročnějším uživatelům. Testováno bylo na vrcholových sportovcích a dnes jej nabízí nejširšímu trhu zákazníků.
Můžete si vybrat z nejnovější kolekce Pursuit, která je určená jak pro tréning tak i pro závodní účely. Je uzpůsobená zvlášť pro muže i pro ženy. Nabízí skvělou ochranu proti větru a je voděodolná, a to díky membráně VentAir Wind. Uspokojí tak i nejnáročnější zákazníky. Kalhoty se vyznačují těsným fitingem, který doplňují tvarované plochy v oblasti kolen, tak aby byla zabezpečena, co nejjednodušší ohebnost. Z vnitřní strany jsou kalhoty podšité jemně česaným fleecem pro zabezpečení tepelné izolace a zároveň má funkci odvádět vlhkost od těla. Běžkařská stopaZipy umístěné na koncích nohavic zaručují bezproblémové překrytí běžkařských bot. Díky reflexním potiskům, bude běžkař skvěle vidět, i když se zdrží až do tmy.
Firma nabízí i zateplenější variantu pro ženy a zimomřivější lyžaře. Tyto kalhoty jsou vybaveny vyšším pasem a zateplením v přední i zadní části stehen. Nabízí taktéž více barevných potisků, které skloubí dohromady městský design a funkčnost, která je u značky CRAFT naprostou samozřejmostí.