Kde půjčí podnikateli?

Pokud má soukromý podnikatel ekonomické problémy, nejednou nemá na výběr a musí si vzít nějakou půjčku, aby mohl splatit své závazky, udržet firmu v chodu a uživit sebe a své případné zaměstnance.

Ovšem kde si má dotyčný půjčit?

Zdálo by se, že to není problém. Půjčky u nás přece v současnosti nabízí kdekdo a je tak zdánlivě z čeho vybírat.
hromádka mincí

Ovšem skutečně jen zdánlivě. Protože to, že se někdo prezentuje jako poskytovatel půjček, ještě vůbec neznamená, že půjčí jen tak někomu. A zejména podnikatel, který má ekonomické těžkosti, který neoplývá ani obřími příjmy, ani dobře vypadajícím daňovým přiznáním, respektive který má navrch ještě nějaký ten záznam v registrech dlužníků, nebývá zrovna tím, komu chtějí všichni půjčovat.

A tak může být dotyčný nakonec vlastně rád, že existují aspoň hypotéky bez registru. Protože právě to jsou půjčky, u kterých má šanci uspět i takto komplikovaný případ.

V podobě hypotéky bez registru může přijít k potřebným penězům i ten, komu by jinde zabouchnuli dveře před nosem. To ovšem pochopitelně pouze za předpokladu, že se může za toto půjčení peněz zaručit vhodnou nemovitostí.
bankovka a mince

Kromě této zástavy tu jsou však pravidla nastavená natolik benevolentně, že má značnou naději na úspěch každý. Nežádají se tu totiž ani žádné poplatky předem, neobjevují se žádné skryté poplatky nebo jiné háčky, podmínky jsou tu jasné a férové.

Půjčit si lze až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti, a to až na celých čtyřicet let, s možností splatit vše ale i předčasně a bez sankcí. Není to provázeno žádnou složitou byrokracií a peníze tak mohou přistát na žadatelově účtu třeba i už v den podpisu smlouvy.

A lze jimi zaplatit cokoliv, včetně exekucí a jiných dluhů, zdravotní pojištění, daně a podobné věci nevyjímaje.

Taková půjčka tak může být i tou poslední nadějí na přežití té které firmy. A kdo by jí tak nevyužil, že?