Tablety, které bazénovou vodu účinně vyčistí

Chybí vám k vašemu zahradnímu bazénu pouze detail, jakým je výběr kvalitní chemie? Jestli se v jejím sortimentu nevyznáte, věřte, že vám postačí vědět, že účinná chemie by měla obsahovat i látky, které udrží stav vaší vody v dokonalé desinfekci a v čiré podobě. Volbou chlorových tablet, které se rozpouští pomalu, rozhodně nic nezkazíte, protože jsou na bázi aktivního chloru, který vaší vodě jedině prospěje.
mladý plavec

Léto v bazénu je luxus, který se může týkat i vás

Nepochybně si od vašeho bazénu na zahradě slibujete jediné – aby vám přinesl pohodové chvilky, kdy vás osvěží a nabídne vám možnost, vykoupat se kdykoliv budete jenom chtít.
Abyste toho mohli i dosáhnout, je potřeba vybírat chemické přípravky v podobě účinných tablet precisně. Pomalurozpustné tablety vám pomůžou mít vodu, která bude odpovídat její kvalitě a i díky nim si můžete léto ve vodě užít naplno i z pohodlí vašeho domova.

Vhodné i do vířivých van

Vlastnit vířivku je další luxus, kterého v dnešní době není nemožné dosáhnout. Jestli patříte mezi lidi, kteří se s ní chlubit můžou, jistě vás bude zajímat i to, jestli je tento typ chlorových tablet vhodný i do ní.
V tepelně ohřáté vodě účinkují stejně dobře a důkladně jako v bazénovéa přinesou vám efekt v podobě čisté vody, ve které můžete trávit dlouhé hodiny i v zimním období.
bazén s kachničkou

Jak zvýšit jejich účinnost?

Je nesmírně důležité nezanedbat ani tolik známý detail, jakým je pravidelné sledování pH. Vaše voda by ho měla mít vždy v rovnováze a platí, že by se její hodnota měla pohybovat v rozmezí 6,8 – 7,2. Správně ji otestovat můžete pomocí testerů pH, kterých byste si měli pořídit do zásoby více, aby vám vystačily na celé léto.
Jedině s vyváženou hladinou pH může jakákoliv chemie (tedy i ta chlorová) účinkovat správně a přinést vám vodu, která nebude podléhat jejímu znečištění.