Dámské tašky pro každou příležitost

Každá žena vlastní více či méně kusů kabelek. Pro některé je jejich sbírání životní vášní. Tyto nepostradatelné doplňky jsou krásné na pohled a velmi praktické. Dokážou podtrhnout každý outfit nebo jej naopak shodit. Takže jejich výběr je velmi důležitý. Je hned několik možností, jak je lze rozdělit. Níže je výčet několika z nich.
Shopper bag je označení pro stylovou kabelku, do které se vleze skutečně vše, co žena potřebuje. Kromě takových nezbytností jako je peněženka, doklady, klíče, mobilní telefon se sem vleze také menší nákup, svačina, kniha či notebook. Velkou výhodou je také jejich univerzálnost – hodí se k džínům, šatům i legínám.luxusní kabelka s botou a šátkem
Městský batoh je vlastně elegantní náhrada za běžný batoh, kterým se při vzniku inspiroval. Kromě typických popruhů na ramena bývá doplněn i o ouško na vrcholku kabelky. Jedná se o velmi elegantní, praktický a pohodlný doplněk, který nahrazuje pracovní kabelky.
Luxusní kabelka představuje modely světových módních návrhářů, které jsou vlastně zobrazením jistého společenského statusu. Dodají ženě na hodnotě v tom smyslu, že získá jistou úroveň. Samozřejmě, že takový luxus něco stojí, pokud si ale žena pořídí stylový a univerzální kousek, klidně jí v šatníku postačí pouze jeden kus.
Design kabelka je druh pro ženy, které nejdou s davem a chtějí svůj osobitý styl dát znát. Kabelka je v tomto ohledu skvělým řešením, protože se jedná o oblíbený dámský doplněk, který originalitu přímo vítá. Taková kabelka ale musí vyjadřovat styl ženy, která jej nosí, proto by výběr neměl být unáhlený.bílo-hnědá kabelka
Kabelka do ruky (tedy ne přes rameno, ale s poutkem pouze na vrcholu) bývá obvykle menších rozměrů, protože se nosí na předloktí či v jedné natažené ruce. Také tento kousek by měl být originální a stylový.
Malá kabelka nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Jedná se o něco mezi velkou taškou do práce a mini kabelkou na večírky. Vleze se do ní vše potřebné a trošku navíc. Kromě nezbytností, kterými jsou doklady, klíče, peněženka, se sem vlezou i další maličkosti jako kapesníčky či sluneční brýle.