Ložnice jako z lifestylového časopisu

Jestli i vy patříte mezi nadšence, kteří s chutí projíždí módní magazíny, sledují trendy a tajně touží po tom, mít svoje bydlení jako z módního časopisu, jistě jste již přemýšleli nad tím, proč tak právě vaše ložnice nevypadá, přestože se tolik snažíte? Důvodů může být hned několik!

Základem každé útulné a stylové ložnice je postel. Nejlepší variantou je postel z masivu. Tato varianta, je nejlepší zejména proto, že se jedná o velice kvalitní druh nábytku. Nejenže se dobře vyspíte, ale zároveň se jedná o krásný doplněk. Zároveň si můžete vybrat z mnoha barev a rozměrů.
světlá ložnice

Pokud si rádi v posteli čtete a zároveň si přejete osvětlit vaši postel, umístěte na madla za čelo postele (popřípadě i nohy) malá světýlka. Ideální variantou jsou vánoční světelné řetězy. Díky nim perfektně doplníte atmosféru. Světýlka jsou ideálním doplňkem i pro navození romantické atmosféry. Umístíte-li na noční stolek i nějaké svíčky (samozřejmě vonné a vyrobené ze stoprocentně přírodních éterických olejů a sójového vosku), vytvoříte tak ještě příjemnější atmosféru.

Další věcí, která by neměla chybět v žádné stylové ložnici, jsou obrázky, fotografie, puzzle nebo tapeta. Každá tato drobnost, vytvoří krásný a osobní dojem. Vše bude působit nanejvýš osobně. Budete-li chtít doplnit prostor ještě něčím dalším, určitě byste si měli pořídit spoustu malých polštářků. Sladíte-li je například se závěsy nebo kobercem, bude prostor působit stylově a všechny barvy budou krásně sladěné.
moderní ložnice

Přemýšlíte-li nad barvami, jsou v módě odstíny bílé a šedé v kombinaci s odstíny hnědé. Ničím určitě nepokazíte, budete-li míchat tyto odstíny s černou. Pokud budete chtít prostor barevně oživit, můžete kombinovat i s nějakou pastelovou barvou. Krásně bude vypadat pastelově růžová či zelená. Zvolíte-li zelenou, budou vám doplňky ladit se všemi květinami umístěnými v místnosti.