Najděte si ubytování za bezkonkurenční cenu!

Už jste navštívili naše hlavní město? Pokud jde o to, co je zde k vidění, tak by vám to vystačilo klidně i na několikaměsíční pobyt. Bohužel, průměrnému Čechovi by peníze na ubytování v metropoli došly dříve, než by si všechny památky důkladně prohlédnul. Zdejší náklady na nocování jsou tak neuvěřitelně vysoké, že si je Češi s průměrným platem nemohou dovolit. Střed města je tedy pouze rájem zbohatlíků a cizinců. Dobrá zpráva je, že pokud netrváte na nocování v centru města v mnoha hvězdičkovém hotelu, můžete se stejně tak dobře a za neporovnatelně nižší cenu vyspat i v pražské ubytovně.lidé na Karlově mostě, Hradčany.jpg
A dokonce si ještě ke všemu budete moci vybírat!
Můžete volit jak z atraktivních apartmánů, tak krásně a prakticky zařízených soukromých pokojů. V obou typech ubytování naleznete přesně to, co potřebujete, ať už zůstanete pouze na jednu noc, anebo klidně i na několik měsíců. Není proto divu, že se jedná o velice vyhledávané nocležiště mimo jiné i pro zaměstnance pracovních agentur a sezónní pracovníky.
Soukromé pokoje mají buď své vlastní anebo sdílené sociální zařízení v podobě toalety a koupelny. Naopak apartmány obsahují mimo sociálního zázemí i praktický kuchyňský kout, takže zde budete prakticky soběstační a nezávislí stejně jako doma. Když si připravíte vlastní jídlo, ušetříte výdaje za stravování v metropoli.
Apartmány jsou v nabídce v různých dispozicích – volit můžete mezi garsoniérou, dvoupokojovým anebo třípokojovým apartmánem.pražský hrad, nábřeží Vltavy.jpg
Přenocovat zde může jak jeden člověk samostatně, tak i početná skupina osob najednou.
A je úplně jedno, za jakým cílem do české metropole míříte. Ať už jedete za prací, za sezónním zaměstnáním anebo na dovolenou, tak budete spokojeni. Díky husté veřejné dopravě a častým spojům se hravě a během pár okamžiků přesunete z okraje města do jeho centra anebo kamkoli jinam.