Příjemné ubytování v Mikulově

Plánujete výlet na Moravu a hledáte příjemné a hezké ubytování? Chcete ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma a zároveň ubytování které se hodí pro pohodovou rodinnou dovolenou nebo místo pro romantický víkend ve dvou? Pokud ano, vsaďte na ubytování v Mikulově Galant. Právě tento hotel vám nabízí dokonalou atmosféru pro ideální rodinnou dovolenou, pro romantický pobyt ve dvou nebo místo pro ubytování během pracovní cesty a podobně.
hrozny na vinici
Hotel Galant vám nabízí dokonalý komfort obklopený historickými památkami moravského Mikulova. Jedinečný výhled z hotelových oken vám nabídne pohled na Svatý kopeček a další historické památky, které na vás budou dýchat úžasnou atmosféru. Zapomeňte na starosti běžného života a užijte si pobyt v srdci Moravy naplno!
V tomto hotelu zapomenete nejen na běžné starosti, ale dopřejete si také odpočinek ve wellness centru, které vám nabízí střešní bazén, sauny, perličkové vany a mnoho procedur, jako například kosmetiku, masáže, zábaly nebo laserové ošetření. Dopřát si můžete také manikúru nebo pedikúru.
moravské sklípky
Lámete si hlavu nad dárkem pro své nejbližší a přátele? Připravili jsme pro vás několik poukázek, kterými je zaručeně potěšíte.
Jste milovníkem piva? Pak vás zajisté potěší nabídka našeho pivovaru, který vznikl v roce 2015. Pochutnat si můžete na 4 druzích piv. Můžete si u nás objednat prohlídku pivovaru a ochutnávku s odborným výkladem.
Hotel Galant také nabízí ideální místo pro pořádání konferencí. Uspořádejte akci, na kterou budou všichni dlouho a rádi vzpomínat. Vybrat si můžete z několika salónků s velikou kapacitou.
Hotel Galant se pro vás stane ideálním místem pro romantické a rodinné pobyty, pro kongresy a také pro společenské akce. Pokud vás nabídka našeho hotelu zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Budeme se těšit na vaši poptávku.