Tiskárna se skvělými benefity

Mnohdy není snadné najít kvalitního tiskaře pro svoje nápady a zrealizování reklamních zakázek. Vyplatí se skutečně obrátit na někoho, kdo má nejen zkušenosti, ale rovněž odpovídající technologii. Ta zase umožní prakticky tisknout na každý povrch. Navíc, kde se provede odborná konzultace, a udělají různé návrhy na efektivní způsob reklamního potisku. Častokrát je totiž velmi špatné rozmístění textu, případně grafické zpracování. Profesionálové ve svém oboru ovšem poskytnou poradenství. Kreativní grafické návrhy poté skvěle vyniknou i na velmi levném propagačním materiálu. Na druhou stranu je to výhodné pro toho, kdo si zakázku zadal, jelikož se předně jedná o jeho prezentaci firmy, produktů nebo služeb.

kalkulace

Není to jen o tisku

Kvalitně odvedená práce není jen o tisku na různé předměty, ale nejdříve se zpracuje grafický návrh, poté teprve tisk a ten je podle potřeby a materiálu různý. Ani nyní to nekončí. Následuje ořez, bigování, perforace, pokud je skládaný materiál, tak skládání přesně na míru. Samozřejmě velmi dobré zabalení a následné odeslání. Pokud vás zajímá cena za tisk a předměty, poté je vám k dispozici online kalkulace tisku.

tisk

Ucelené služby

V dnešní době je pro každého ideální, když výrobce provede ucelenou zakázku, což v tomto případě potisku je opravdu reálné. Navíc ABC tiskárna nabízí ještě doplňkové služby, které se mohou hodit.

  • Laminaci – pokud chcete například letáčky nebo vizitky http://www.exkluzivnivizitky.cz/ zalaminovat, tak není problém a toto luxusní provedení je vám plně k dispozici.
  • Tisknout se dá skutečně na všechen povrch, pokud se zvolí odpovídající efektivní technologie. Nicméně není problém si například objednat i potisk obálek nebo kalendářů.
  • Grafická práce se může hodit i majitelům webových stránek a nemusí to mít nic společného s tiskem propagačního materiálu.
  • Pokud potřebujete roll-up na míru, tak není problém. Nebude se jednat jen o kvalitní potisk, ale i celkovou výrobu.

Možná hledáte i jiné služby, není problém se zeptat, možná budete překvapeni, co vše se dá objednat za profesionální služby.