V garáži je třeba mít tyto základní nástroje, bez kterých to nepůjde

Pokud jste aktivní garážoví mistři, rádi spravujete, kutíte nebo pracujete doma, vždycky se hodí mít těchto několik věcí, které jako když najdete vždycky, když je třeba. A že takových situací je, to je přímo zákon schválnosti, když zrovna něco z tohoto nemáte.
motorka v garáži.jpg

1) Kolečka a zahradnické potřeby

Tady nepatří jenom kolečka (které se hodí i na stavbu), ale také rýč, motyka, krumpáč, lopata, hrábě, nějaká lopata na sníh, pár rukavic pro práci na ven a nějaký ten květináč. A můžete se starat o vaši zahradu bez problému. A ještě nějakou tu sekačku a motorovou pilu či prostou pilku!

2) Klíče, šroubováky, utahováky, nářadí do dílny

Ať už rádi spravujete, šroubujete nebo vrtáte, vždycky se hodí mít tyto předměty někde v garáži. Vrtačka je skoro základ, kladívko a kladivo také. Sekera se hodí pro případy, kdy je nutné zatopit anebo něco rozsekat. Hodí se například i něco jako , zvláště pokud pracujete s železem či jinými kovy.

3) Kanystr, barel, nádoby

Barely se umístí pod okap a hned máte alespoň nějakou zásobu vody. Nádoby se také hodí. Kromě těchto se také vyplatí mít nějaké vaky či sáčky a nějaké pořádné mísy, například na skladování ovoce na zimu apod. Nemusíte mít doma hotové sklady, ale po jednom v zásobě od každého by nikomu nemělo uškodit.

police na nářadí.jpg

Ono ani tak nějak nezáleží, jestli máte v garáži místo na auto nebo jenom na motorku. Vždycky je dobré mít tam alespoň ty základní věci, které vždycky kolem domu využijete a které se vždycky hodit budou. Nemusíte je ani kupovat najednou, protože ze situace to stejně vyplyne. Budete sice jezdit jako jojo sem a tam, až ale přijde podobná situace v budoucnu, hned budete vědět, že všechno máte již připraveno a můžete se hned pustit do práce. Samozřejmě nezmiňujeme hřebíky, lanka a provazy (lněné i jiné) a další řadu drobných věcí, které se vždycky vyplatí mít někde přichystané k použití.