Velký přehled plavek podle typu postavy

Nemusíte být modelka a nemusíte mít dokonalé míry, abyste se cítila na pláži, u bazénu, přehrady, jezera nebo na koupališti pohodlně a ještě navíc vypadala dobře. Většinou jsme k sobě příliš kritické a hledáme na sobě chyby, které tam ve skutečnosti ani nejsou.

Módní stylistky a specialistky na krásu radí, aby se žena postavila před nákupem plavek před zrcadlo a zaměřila se na ty části svého těla, které se jí líbí. Tak zjistíte, co v plavkách chcete ukázat a na co se zaměřit. Můžou to být dlouhé nohy, bujný dekolt, pěkná záda nebo můžete chtít zvýraznit štíhlý pas. Pokud máte pocit, že na sobě máte nedostatky, vyberte si chytré plavky, které vaše malé nešvary schovají.

·         Velká prsa
Pokud patříte mezi ženy s bujným poprsím, potřebujete velkou podporu prsou. Měly byste si zvolit plavky s širokými ramínky a také s kosticemi. Jestli si vyberete jednodílné nebo dvoudílné plavky, to už záleží na vás.

·         Větší bříško
Pokud máte širší pas, měla byste sáhnout buď po jednodílných plavkách bez motivu, nebo po barevných plavkách s nepravidelným vzorem. Ideálně byste měla zvolit plavky ve stylu tankini. To jsou vlastně plavky dvoudílné, které se skládají z klasických kalhotek a horní díl je jako tílko z plavkového materiálu, ale je většinou volnější. Pokud chcete dvoudílné plavky, zvolte kalhotky s vysokým pasem. Spodní díl by měl být tmavý a jednobarevný, nejlépe černý, tmavě šedý, tmavě fialový nebo tmavě modrý. Vršek by pak mohl mít zajímavý vzor a může být jinak barevný.

·         Velké boky
Pokud vás příroda obdařila širokými boky, volte kalhotky vysokého střihu. Neměly by být přehnaně vykrojené a měly by být černé nebo hodně tmavé, bez vzoru.
·         Větší zadeček
Větší pozadí je sexy, nemusíte se za něj stydět, takže pokud máte odvahu, rozhodně ho ukažte v hodně vykrojených nebo řasených kalhotkách.