Zimní doplňky: jak je kombinovat?

Na mnoha místech naší republiky leží sněhová pokrývka, teploty klesají pod nulu a zima momentálně vládne úplně všemu. Nenechte však období, které tolik působí na naše chmury, aby nad vámi vyhrálo, a zvlášť v období vánoc nechte rozzářit nejenom svou mysl, ale i svůj šatník.

Zima není jenom samá černá barva a útlum módy – to, že přes své svršky musíte nosit kabát, kterých většinou nemáte tolik, aby se dalo oblečení tolik střídat, neznamená, že si nemůžete zimu užít i po té módní stránce. Jak?

Kombinujte!
–          Stylové zimní doplňky se dají najít na každém kroku, něco určitě využijete i z minulých sezon a něco nového si zase pořídíte. Ochrana proti zimě nemusí být jenom nutnost, ale může z toho být i trendy zábava.
–          Pokud vám došla inspirace, nechte se inspirovat tím, co jsme pro vás nashromáždili v tomto článku my.

Pleteniny

Chcete vědět, co je jednoznačně hitem poslední zimní sezony? Pletené šaty. Jedná se o dlouhé svetry z vlny, které mají rolák a dlouhé rukávy. Většinou jsou dlouhé po kolena, mohou být buď upnuté na tělo, nebo mohou mít pytlovitý střih. Pokud milujete šaty a jejich sezona vám v zimních měsících plných mrazu a sněhových bouří chybí, jistě je to řešení právě pro vás.

·         A co k nim?
Ideálně tyto šaty kombinujte s tmavé silonky, nejlépe černé, a také černé vysoké kozačky třeba se zajímavým šněrováním nebo zapínáním. Dále můžete zvolit místo bundy nebo kabátu pelerínu s umělou kožešinou a límcem, ale můžete zvolit také světle šedý kabát s vysokým límcem.

K tomu se ideálně hodí metalická kabelka světlé barvy, nebo stříbrná kabelka s páskem přes rameno. Můžete také zvolit pletené palčáky, a to buď v barvě bot nebo kulicha či jiné pokrývky hlavy, kterou zvolíte.; může klidně jít o čelenku.

Černá mamba

Pokud nejste zrovna barevný typ a myslíte si, že vám nejlépe sluší klasická černá, stylový outfit můžete vytvořit i z klasických černých a šedých či bílých barev. Základem může být proužkované tričko s tříčtvrtečním rukávem a úzké černé kalhoty. Pokud toužíte po opticky delších nohách, zvolte také černé boty, ideálně na klínku a kožené.

·         A co k tomu?
Nejlepší je kožený křivák, bude ladit s botami i kalhotama. Nezapomeňte na pletenou čepici, šálu a rukavice, které spolu budou ladit, ideálně y měly být z jednoho setu. K tomuto outfitu se také hodí spíše malá kabelka s řetízkem.