Zvířecího miláčka můžete nechat pojistit

Konec konců stát se může opravdu všechno možné. Jedná se o zvíře a to jedná v mnoha případech impulsivně a nelze jeho činům zabránit. I když si myslíte, že jste si ho vycvičili natolik dobře, že se vám nic takového stát nemůže, omyl je pravdou. Zvířecí pudy mohou zastínit poslušnost.

Někdo si poklepe na čelo s citací, že snad dnes už existuje pojištění absolutně na všechno. Pojďme se podívat, že pojistit si vašeho pejska nebo kočičku není zbytečná investice, naopak vám může v budoucnosti pomoci.

Jaká pojištění jsou nejčastější a nejvíce žádaná

 
·         Připojištění odpovědnosti z vlastnictví pojištěného zvířete
Váš mazlíček vám uteče a způsobí třeba dopravní nehodu. Samozřejmě, že náhrada škody půjde za vámi, jelikož jste majitelem. Zahrnujeme se sem i poškození majetku, ušpinění oblečení a další nepředvídatelné situace. Toto pojištění zahrnuje náhradu škody jakou je

1.       Újma na zdraví, včetně další duševní újmy
2.       Újma na majetku
3.       Újma finančního rázu

·         Veterinární pojištění
Každý z nás, kdo navštívil veterinární kliniku, je srozuměn s tím, že léky a následná léčba spojená s dlouhodobými problémy vyžaduje vaše finance. Na léčbu zlomenin se vynaloží poměrně větší dostatek finančních prostředků, než bychom očekávali. Ale na druhou stranu co bychom neudělali pro našeho drobečka. Co taková pojistka zahrnuje?

1.       Ambulantní ošetření a veterinární prohlídku
2.       Hospitalizaci, případně i uspání zvířete při operaci
3.       Chirurgické zákroky, včetně použitého materiálu
4.       Použití přístrojů
5.       Financování různých léčiv a pomůcek
6.       Pokud je sám majitel nucen být v nemocnici, tak lze uhradit náhradní péči ve zvířecím hotelu

Pokud vás oslovila nějaká z možných situací, neváhejte vyhledat příslušnou pojišťovnu, která vám ráda pomůže a poradí, co by bylo pro vás to nejvhodnější. Rozhodně se tato investice jen vyplatí.