Chyby při tisku

Nebojte se, nebudu vás tu trápit ani moralizováním nad pravopisnými (ne)znalostmi, jimiž nejeden z našich novinářů oplývá, ani obsahem tiskovin, jenž bývá povznášející hlavně v tom, že člověku nadzvedne mandle či se mu z něj zvedá žaludek. Nebudu tu řešit ani interní záležitosti redakcí, ani distribuci, ale jenom a pouze technickou stránku této problematiky.
Protože otázka toho, jak tisknout, aby to bylo to pravé, rozhodně není podružnou záležitostí. Nezáleží přece tolik ani na velikosti (nákladu), ani na kdečem, co vás třeba ještě napadne, jako spíše na tom, jak ta která tiskovina vlastně vůbec vypadá.
To, s čím se dnes setkáváme, bývá někdy špičkové, ovšem někdy kvalita přece jenom pokulhává a někdy je s ní úplně amen. Je tomu tak, ač tomu tak vůbec být nemusí. A to proto, že naše společnost už zvládla vychytat všechny pomyslné mouchy a každý tak může tisknout kvalitně.
Aby tomu tak bylo, stačí mít jenom dobrou tiskárnu a do ní barvu či barvy na odpovídající úrovni. A zejména v tom posledním, tedy v barvách do tiskáren, nejednou chybujeme. K naší vlastní škodě.
Pokud tomu člověk nerozumí, nejednou zamíří při nákupu toneru, cartridge či inkoustu automaticky k tomu nejlevnějšímu, co je k sehnání. Raduje se, jak ušetří, jenže opak bývá pravdou. Laciné imitace kvalitních barev totiž vesměs nepodávají skvělé výkony, nijak dlouho nevydrží a navíc mohou zkrátit životnost tiskárny či tuto dokonce poškodit. A to není zrovna žádoucí.náplň do tiskárny
A tak moudří lidé sázejí raději na náplně kvalitní, jež jsou pravým opakem oněch zmetků. Vydrží dlouho, tisknou spolehlivě a ten výsledek! Radost pohledět. A přitom nemusí jít o nic přemrštěně drahého. Dobrou práci odvedou i levné barvy do tiskárny. Které jsou ideální kombinací skvělé ceny a současně i kvality. A proto by na ně měl vsadit každý, kdo chce ušetřit a současně nebýt pro ostudu.