Nepostradatelná součást každého interiéru

Můžete bydlet v domě, který má třeba deset pokojů anebo si třeba vystačíte s garsonkou. Jedno ale rozhodně v žádném bytě chybět nebude. A to je věšák na oblečení.

  • Pokud tedy nepoužíváte pro tento účel zásadně opěradla židlí.
  • Což ale ve výsledku vypadá většinou dost neesteticky.
    • A pokud přijde návštěva, může to být i pěkný trapas.

Věšák do předsíně je prostě nepostradatelný. Jeho výběr závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich je pochopitelně i nabízený prostor. Pokud vaše obydlí disponuje dostatkem místa, pak můžete předsíň vybavit přímo předsíňovou stěnou.

  • Ta je složena většinou z několika věšáků a skříně.
  • Ideální je, pokud je na ní umístěno velké zrcadlo.

Přesto, že každý nábytek místo v bytě ubere, předsíňová stěna (nebo i jen věšák) naopak ve finále místo přidá. Váš byt je totiž tímto způsobem obohacen o jeden důležitý úložný prostor. Spodní část věšákové stěny bývá vybavena prostorem na uložení obuvi.věšák do předsíně

Předsíňové stěny přinášejí pohodlí

Velká variabilita nábytkových stěn zajišťuje, že si vyberete skutečně tu pravou do každého interiéru. Vzhledem k tomu, že jsou předsíně většinou nejtmavší prostory v celém bytě, bývá vhodné vybrat světlou úpravu. Vhodné je také, pokud to prostor dovolí, zvolit variantu se sedákem.

  • Tímto způsobem si zajistíte dostatek pohodlí při obouvání, zouvání i oblékání.

Součástí nábytkových předsíňových stěn bývají i různé doplňující úložné prostory, jakými jsou kupříkladu různé zásuvky nebo poličky. Zde mohou být uskladněny kartáče na šaty, skládací deštníky nebo i sezónní rukavice. Věšák v předsíni je využitelný mnoha různými způsoby. Pokud máte například rádi ve svém bytě dostatek rostlin, můžete část stěny proměnit v květinový koutek. Fantazii se meze nekladou. Každý si prostě může ze svého bytu vytvořit oázu klidu a pohody. Přesně tak, jak mu to vyhovuje.