Tajná místnost v Pardubicích

Slyšeli jste pouze kladné zkušenosti a ohlasy na hru, kterou je ta úniková ?? Pokud hledáte ve vašem okolí jednu takovou, neváhejte se zúčastnit jedné v Pardubicích. Najděte v ní velké množství hlavolamů, různých kódů, potřebné nápovědy a možnost – vybrat si ze dvou místností, do kterých se necháte na čas uzavřít.zbývající ča.jpg

PŘIJĎTE PŘEKONAT VAŠE FÓBIE A LIMITY

I v případě, že patříte do skupiny lidí, kteří jsou tak trochu „strašpytlíci“, escape room Pardubice vám může pomoci k tomu, abyste překonali váš strach a dostali se na úroveň, kdy půjdete za hranice vašich možností.
Možná ani netušíte, kolik v sobě ukrýváte chytrých poznatků a intuice, vydat se správným směrem a poznat odpověď na otázky jako první. Odhodlejte se prožít den v únikové místnosti a zařaďte mezi vaše zážitky jeden, při kterém si řeknete, že jste na sebe pyšní.

SAMARA, DVOJITÝ AGENT A 75 MINUT VAŠEHO ČASU

Každá hra má jednou svůj konec. To platí i v případě únikové, která je o poznání napínavější i díky časovému limitu, který musíte splnit. Máte však dostatek času na to, abyste uhodli odpověď. Je to 75 minut, které můžete věnovat hře zvané Samara nebo Dvojitý agent. Ani jedna z nich se nepokládá za jednodušší nebo lépe zvladatelnou.hádanka puzzle.jpg

  • Výsledek, který vás na konci přivede k vítězství, záleží pouze na vašem logickém myšlení a na schopnosti všímat si každého detailu, který budete mít před očima.

Abyste na hru nebyli sami, ale měli při sobě minimálně jednoho parťáka, sestavte si tým, který bude mít 2 – 5 členů. Všichni, kteří se jí zúčastní vám výrazně pomůžou k lepší náladě, ale i k přiblížení se na její konec.

  • Nelenošte si doma na gauči, ale žijte život tak, abyste měli na co vzpomínat. Docílíte toho především tak, že budete objevovat nová místa, být v přítomnosti skvělých lidí a získávat zážitky, které budou pro vás k nezaplacení a vyplní ho tak, aby byl úplný.