Stylový a útulný obývací pokoj

Jak stylově a útulně zařídit místo, kde se společně setkáváte třeba s vaší rodinou, kam si zvete návštěvy, zkrátka abyste se tam vy i ostatní cítili dobře a pohodlně? Nerozhodujte se v tomto ohledu sami, ale vezměte si k ruce odborníky – bytové designéry, které vám poradí v místech, kde si nebudete jistí, s kombinací barev, výběrem nábytku a doplňků atd.
NECHTE SE INSPIROVAT A OBJEVTE NEJNOVĚJŠÍ TRENDY
Najděte inspiraci u bytových designerů a nechte si vypracovat návrh obývacího pokoje Bydesign pro lepší představu o konkrétní podobě a vzhledu vašeho obýváku.640_vizualizace_obyvaci_pokoj_7
Inspiraci najdete ve fotogalerii, ale pokud máte vy sami jasnou představu o finálním vzhledu, můžete nechat pracovat i vaši fantazii a nechat si vytvořit naprosto originální a jedinečný prostor k setkávání s vaší rodinou a známými.
Nenechávejte zařizování vašeho interiéru jen na vašem uvážení a neinstalujte nábytek a doplňky jen tak halabala, jak vás napadne. Nechte tento úkol na profesionálech z oblasti bytového designu, kteří se vyznají v zařizování interiérů. Nechte si poradit s tím, kam třeba umístit sedačku nebo gauč, což často bývá problémem, a právě tento dominantní prvek udělá mnohé. Dalším důležitým prvkem je obývací stěna. Ta už dávno nemá zabírat místo celé protilehlé stěny proti sedačce, ale naopak se klade důraz na minimalismus a vzdušnost, které společně vytvoří útulný dojem a vnesou do vašeho interiéru teplo domova.

330_simaichlovi-maxi-29

Inspirujte se díky profesionálně vytvořeným a do detailů propracovaným návrhům a vizualizacím obývacích pokojů, které vám pomohou rozhodnout se o tom, jak by váš interiér měl vypadat, do jakých odstínů by měl sladěný a jak si představujete jeho celkový vzhled.
Vytvořte si dokonalé a útulné srdce vašeho domova, kterým tato místnost bezesporu je a užívejte si příjemný vzhled a moderní design podle vašeho gusta.