Svěřte se do rukou specialistů

Zuby jsou velmi důležitou součástí našeho těla. Musí totiž snášet nápor mechanický, tedy poradit si i s velmi tvrdými potravinami, ale také chemický. Naše potraviny se totiž skládají z různých chemických sloučenin s velkým rozsahem pH. Z velké části se tedy skládají ze zuboviny, což je tkáň velmi podobná kosti, a poté se na ní nachází několik ochranných vrstev jako je sklovina a cement. Pro správné rozmělnění potravy a vstřebání živin musíme mít chrup naprosto v pořádku.slečna s rovnátky
Krásný úsměv může nejen okouzlit, ale jeho majitel může také působit mladistvě. Křivý nebo jinak posunutý chrup může navíc v čelisti působit tlak nebo bolest. Také velmi razantně ovlivňuje výraz v obličeji a jeho estetiku. Proto byste měli zvážit, zda není čas situaci řešit. Nejvhodnější doba pro rovnání zubů je sice okolo sedmého roku, ale i pro dospělé dnes existují jednoduché i rozsáhlejší zákroky do chrupu, které vám pomohou se znovu bez starosti usmát.
Mezi nabízené služby ortodoncie PertOrtho patří:

  • Snímací a fixní rovnátka

Možnosti jsou barevné, obrázkové i neviditelné. U vhodných pacientů pak lze postupovat takzvanou zrychlenou ortodoncií, kdy je úspěšné léčby dosáhnuto již za třetinu standartního času.

  • Tvarování zubního oblouku

V případě chybějícího zubu lze postupovat buď posunutím okolních, aby se rozprostřeli do prázdného místa. V závažnějších případech je zvážena zubní implantace.

zubařské nástroje na stole

  • Příprava chrupu pro operace čelistí

Klinika pracuje s mnohými špičkovými odborníky z jiných pracovišť a na větší zákroky vás řádně připraví. Budete muset hlavně dodržovat všechny hygienické zásady po několik měsíců. Navíc používá moderní technologie pro skenování a tvoření 3D modelu chrupu a také pro přiblížení výsledku obličejové estetiky. Po vstupní konzultaci a pořízení snímků a vyšetření vám léčbu navrhne lékař.