Svetry jsou hlavní zimním doplňkem

–          Svetry k džínům
Toto je naprostá klasika. Světlým svetrem k tmavým džínům nemůžete vůbec nic pokazit. Jedná se o věčnou a nestárnoucí klasiku, která nikdy neomrzí, protože je teplá, trendy a pokud zvolíte správný svetr, vysoce chic. Je to také nejjednodušší způsob, jak si na sebe obléknout něco pěkného a zároveň teplého. Můžete tento hit ale také otočit – zvolit světlý svetr a naopak tmavé ostatní doplňky, uvidíte, jak prokouknete!
 
–          Světlé doplňky ke svetru
Máte na sobě světlé džíny? Zkuste je zkombinovat s proužkovaným trikem, nebo pruhovanou košilí černé barvy buď s bílými, nebo šedými pruhy. Na tuto košili si oblékněte tmavý svetr, ideálně tmavě šedý. Místo kabátu si oblékněte parku také v tmavě šedé barvě. Nezapomeňte v obzvláště mrazivých dnech také na kulicha a rukavice z jednoho setu – ty mohou být světlé, měly by však mít jeden vzorek.
 
–          Džínovina
Pokud máte příliš rádi denim, nemusíte se stydět ho využít i třeba na košili. K ní si vezměte světlejší džíny nebo džínové legíny, které perfektně zvýrazní dlouhé štíhlé nohy. Pokud k tomu přidáte ještě světlý oversized svetr, vytvoříte nádherný model, který vám bude každý závidět. Pokud jste do mužského stylu, klidně si pod límec košile uvažte vázanku nebo motýlka. Můžete si však uvázat pod límec i mašli.

K tomu se jednoznačně hodí kotníkové kozačky, ideálně černé barvy na jehlovém podpatku – ovšem pokud nemrzne, to by mohlo být nebezpečné. A pokud si k tomuto vezmete buřinku a kabelku do ruky, která má úzký řemínek, jednoznačně budete za hvězdu.
 
–          Barvy
Nemusíte neustále nosit jenom studené barvy, poměrně dobře si můžete vyhrát třeba s brčálově zelenou, vínovou, béžovou, nebo hořčicově žlutou. Také můžete vyzkoušet kombinaci brčálových svetrových šatů, černých silonek a vínové mikiny s vysokým límcem. K tomuto se budou hodit kozačky do půl lýtek, ideálně v hnědé barvě.