Nechte se hýčkat


Každý z nás potřebuje jednou za čas pořádně vypnout, změnit prostředí a nechat se hýčkat. Koho by nelákal wellnes pobyt kde si kromě masáží, sauny, vířivky, dobrého jídla můžeme užít také služby kosmetičky nebo kadeřníka. Zkrátka takzvaná údržba celého těla nám jednou za čas velice prospěje.


Většinou si můžeme sami vybrat, jaké služby budeme využívat. Budete chtít masáž? Pak věřte, že ani tady nebudete ochuzeni o širokou nabídku. Masáže můžete využít medové, čokoládové, bylinné, olejové, aroma masáže nebo masáže nohou.
vědro v sauně


Masáž nohou byste rozhodně neměli vynechat. Je velice prospěšná pro vaše zdraví. Na chodidlech se nachází velké množství reflexních bodů ovlivňujících chod všech vnitřních orgánů ve vašem těle.


Masírování chodidel je všestranně prospěšné. Nejen, že ulevíte bolavým a unaveným nohám po celodenním chození, ale zlepšíte prokrvení pokožky a lepší krevní cirkulaci. Necháte-li si masírovat nohy ohřátým bylinným olejem těsně před spaním, zbavíte se úzkosti a bude se vám lépe usínat.


K zahození určitě nebude masáž horkou čokoládou. Čokoládová masáž odbourává stres – jako většina masáží – a blahodárně působí na suchou pokožku.


Příjemně si užijete i medovou masáž. Med působí na naše zdraví nejen vnitřně, ale také zevně. Dodá tělu užitečné minerály, vitamíny a zvláční pokožku.


Oblíbená je tibetská masáž, kterou ocení všichni s bolestí zad a problémy s pohybovým ústrojím. Navíc je vysoce relaxační a uvolňující.
masáž bahnem


O masáž se nemusí připravit ani nastávající maminky. Těhotenské masáže přináší psychické uvolnění a přípravu na úspěšné zvládnutí porodu. Odbourává otoky nohou a budoucím maminkám ulevuje od nepříjemných bolestí zad.


Někdo ocení i baňkové masáže, jsou vysoce uvolňující.


Spojíte-li příjemné masáže s dobrým jídlem, příjemnou společností a hezkým prostředím pobyt si nejen užijete, ale budete naplněni novou energií.